Josefův Důl 145, 468 44, Česká republika
+420 607 631 003
chata.jizerskehory@seznam.cz

Tady jíme

Tady jíme

Strava, kterou vám budeme nabízet, bude skutečně zdravá a připravovaná s láskou.

Zdravá pro nás znamená domácí, čerstvá, nepřepalovaná, s vyloučením polotovarů, konzervantů. Tam, kde to jde, s vyloučením potravin obsahujících lepek s dostatkem čerstvé zeleniny a ovoce. Snad jsem na něco nezapomněla, věřím však, že jste pochopili.

Nepreferujeme žádný výživový směr, protože žádný není pro každého. Uznáváme jedinečnost a specifické potřeby každého z nás i ve stravování. A tak jsme schopni náš jídelníček po předchozí domluvě upravit i pro vegetariány, vegany, vitariány, lowcarb strávníky, bezlepkové … Podle cenové náročnosti a náročnosti na přípravu za příplatek.

Jídla přizpůsobujeme dle preferencí hostů, kteří se k nám chystají. Dopředu se s hosty domlouváme, pokud mají ještě další specifická přání.

K dispozici jsou i domácí přesnídávky, které připravujeme čerstvé každý den a rádi vám připravíme směs dle přání a chutí vašeho děťátka.

Je možné si u nás ještě koupit např. musli tyčinky, cheescakes, brownies, domácí limonády… a mnoho dobrot našeho kuchaře, který je peče a míchá sám.

V létě máme otevřeno i pro “kolemjdoucí”. 🙂